Catering, na který vaši hosté nikdy nezapomenou!

Catering, na který vaši hosté nikdy nezapomenou!

Při organizování jakékoliv společenské akce toužíme po tom, aby se na ni ještě dlouho vzpomínalo. Chceme, aby byli naši hosté spokojení. K tomu potřebujeme mít zajímavý program, úchvatné prostory a v neposlední řadě vynikající občerstvení. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem 🙂 . To platí i v našem případě. Chcete, aby si hosté vaši akci zamilovali? Připravte pro oko lahodící a skvěle chutnající catering! Máme pro vás pět nápadů pro přípravu cateringu, který udělá z vašeho eventu nezapomenutelný zážitek.

1.Definujte co nejlépe požadavky klienta

Máte obavy, že se hostům nebude líbit váš catering? Není nic jednoduššího, než zjistit, co chtějí, jaké mají preference. Buďte připraveni. Pokud se na vaši akci vyžaduje registrace, zapojte do ní i dotazy, zda je host například vegetarián, zda má nějaká omezení v potravinách, zda nevyžaduje specifické pokrmy apod. V případě, že akce není podmíněna registrací, využijte své zkušenosti z předchozích akcí, a to pomocí dotazníku spokojenosti návštěvníků akce.

2.Zařaďte jedinečné pokrmy

Mějte na paměti, že průměrné jídlo povede vždy k průměrným eventům. Chcete, aby se vaše akce vyčlenila? Zařaďte neobvyklé a jedinečné pokrmy, které hosté ještě neměli možnost nikde ochutnat. Zatoulejte se pomocí internetu do různých koutů světa a objevte exotická jídla. Velmi dobrou studnicí nápadů je sociální platforma Pinterest. Vyzkoušejte ji pro své inovativní nápady na pokrmy.

3.Spolupracujte s významným šéfkuchařem

Jak nejlépe dodat vaší akci punc ojedinělosti? Přizvěte ke spolupráci známého šéfkuchaře, které oplývá zkušenostmi a vaše jídlo promění v dokonalý požitek.

4.Kreativně prezentujte!

Je váš rozpočet těsný a není v něm místo na dovoz exotických potravin? Nevadí. Představte jinak jednoduché jídlo zajímavým způsobem. Nebojte se experimentovat. Buďte kreativní a vždy zkuste představit něco nového.

Například vzrušující může být pro vaše hosty možnost učinit část nádobí cateringu jedlým. Doporučujeme navštívit stránku FoodieSpoon, která je plná nápadů na nádobí, které si mohou sníst!

5.Spojte téma události s vaším menu

Občerstvení, které máte na akci, může skutečně změnit názor hosta na celou událost. V nabídce pokrmů nezapomínejte na lokální potraviny. Pokud se koná vaše akce na jižní Moravě, zapojte do menu nabídku vína od lokálních vinařů a připojte tradiční folklórní výzdobu. Nápadům se rozhodně meze nekladou a jsou jenom vítány 🙂

Přejeme hodně štěstí a kreativních nápadů!

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho...