Hotely a restaurace

Jsme partnerem restaurací, hotelů a šéfkuchařů

Na čem si zakládáme

Vždy si vyberete ze širokého sortimentu produktů

  • Dostanete produkty v ideálním poměru kvality a ceny
  • Produkty dostanete čerstvé
  • Budete mít flexibilního partnera, který pružně zareaguje i v případě nečekané objednávky. V Praze jsme schopni vám v případě potřeby dodat zboží až několikrát denně.
  • Vaše zboží dostanete vždy včas, a to i o víkendech a svátcích.
  • Ovoce a zeleninu si můžete objednat přesně podle vašeho požadavku (očištění, oloupání, nakrájení surovin) – Zkraťte si tak čas při přípravě surovin. Více o zpracování
  • Obdržíte produkty, které splňují nejpřísnější normy při skladování a přípravě produktu.

Spolupracujeme

Nadji Club s.r.o. – SaSaZu

“Čerstvé suroviny, loajalita a spolehlivost jsou základem úspěchu. Vážíme si proto našeho dlouholetého partnerství a děkujeme, že i díky Vám můžeme růst a těšit naše zákazníky gastronomií na nejvyšší úrovni!”

Jakub Fric purchasing manager
FIELD RESTAURANT, s.r.o. – Restaurace Field

“Abasto je spolehlivý a seriózní partner, ovoce a zeleninu dodává vždy včas a mají zde veliký výběr. Navíc mi sami často nabízí novinky. Pomáhají mi tak při přípravě nových jídel a naše spolupráce je tak opravdu úzká.”

Radek Kašpárek šéfkuchař
Břízky s.r.o. – Hotel Břízky

“Hotel Břízky Vám děkuje za vřelou spolupráci, včasnou dodávku kvalitních surovin, které jsou vždy čerstvé a za velmi příznivé ceny!”

Jan Vorel provozní manažer
BALU GROUP s.r.o. – BALU RELAX CLUB

“Společnost Abasto, našeho primárního dodavatele, hodnotím na 1* a po letité zkušenosti ho mohu vřele doporučit. Jako šéfkuchař si cením zejména kvality širokého sortimentu a čerstvosti produktů, což je u tohoto živého buněčného materiálu, jako jsou ovoce a zelenina, pro naši restauraci zásadní. V Abastu snad ani nespí – můžu objednávat 24 hodin denně. Mají výborný systém objednávek a dodaní zboží několikrát denně. A vždy mají něco navíc. Chválím obchodního partnera Abasto! Jako moderní  a nevšední restaurace vyžadujeme i ojedinělé specialitky z pro nás exotického světa – do kuchyně i na bar. S Abastem se to hned hostí lépe.”

Filip Eichler šéfkuchař
My Bistro&Café

“Abasto je pro nás značkou kvality, spolehlivosti, širokého výběru sortimentu, čerstvosti a včasného dodání zboží v nejlepší kvalitě.”

Renata Melková jednatelka společnosti
HR Jitrava s.r.o. – Jítravský Dvorec

“Abasto je pro nás známkou spolehlivého hráče”

Papírník Jiří šéfkuchař
EuroAgentur Hotels & Travel a.s. – EA Zámecký hotel Sychrov

“Firma Abasto je pro nás důležitým dodavatelem s garancí spokojenosti”

Jan Burian ředitel společnosti
Antonie Hotels s.r.o. – Hotel Antonie

“Hotel Antonie ve Frýdlantu, spolupracuje s Vaši firmou Abasto již několik let. Abasto umí splnit vysoké požadavky na kvalitu dodaných surovin, má výborný a bohatý sortiment ovoce a zeleniny včetně exotických druhů, což náš hotel Antonie vřele uvítá. Oceňujeme přehlednost informací, jejich aktuálnosti a také zákaznické služby například objednávky o víkendech a svátcích.”

Bc. Sandra Koutná Manažer hotelu

Pojďme probrat možnosti spolupráce

Nechte nám zprávu
Napište nám a my se s vámi spojíme ihned,
jakmile to bude možné.
Kontakty
Pro nové zákazníky
abasto@abasto.cz
Pro stávající klienty
+420 226 213 240-2
+420 737 246 195
objednavky@abasto.cz