Služby

Callcentrum - nonstop objednávky

Naši kolegové jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Objednávat si u nás můžete o víkendech i během státních svátků. Stačí zavolat na jedno z níže uvedených čísel nebo nám svoji objednávku můžete poslat e-mailem: objednavky@abasto.cz.

  • 226 213 240-2
  • +420 775 855 807
  • +420 737 246 195
 
 
 

Komplexní služby

Individuální přístup

Jsme připraveni vyhovět všem požadavkům a potřebám našich zákazníků na rozsah a kvalitu odebíraného zboží včetně formy balení. Pro zákazníka je výhodou garance množství a kvality zboží bez odpadu a skrytých vad.

Výhody

Výhodou odběru takto zpracovaného zboží pro zákazníka je především úspora pracovní síly a prostoru na pracovišti. Další výhodou je garance množství a kvality (bez odpadu a skrytých vad).

 

Velikosti a typ balení

Ovoce a zeleninu dodáváme v množstevním balení dle typu výrobku a požadavku zákazníka. Nabízíme také individuální možnosti balení vhodné k přímému prodeji nebo vakuované zboží v igelitových sáčcích (balení až 10 kg).

Dodání

Ovoce a zeleninu dodáváme nejen do gastronomických zařízení a obchodů, ale také koncovým zákazníkům - např. do nemocnic, škol či administrativních budov. Objednané zboží Vám přivezeme ve smluvený čas na Vámi určenou adresu. Závozy zákazníkům poskytujeme dvakrát až třikrát denně, individuální podmínky si jednoduše domluvíte v našem Call centru při zadávání objednávky. Kontakt na naše Call centrum naleznete zde.

Skladování

V červenci 2010 jsme v Řitce u Prahy otevřeli nový moderní velkokapacitní sklad. Ten slouží nejen jako logistické centrum, ale také jako školicí středisko pro naše současné i budoucí partnery a profesionály z oboru gastronomie a obchodu. Abasto je držitelem certifikátů HCCAP a ISO, což zákazníkům přináší vylepšení servisu při vyřizování jejich objednávek a garanci vyšší kvality zboží při jeho skladování i transportu.

Technologie

Disponujeme kvalitním zázemím s moderními technologiemi. Klademe vysoký důraz na čisté prostředí. Společnost Abasto získala následující certifikáty:
 

Naši zákazníci

Horeca

Hotely a restaurace. Zboží rozvážíme v dodávkách s kontrolovanou teplotou, abychom zajistili vysokou kvalitu dodávaného zboží. Jen tak můžeme zaručit čerstvost, chuť a trvanlivost.

Prodejny

Maloobchody a prodejny. Hodinu závozu vybíráme po konzultaci se zákazníkem, závozy probíhají po celý rok včetně víkendů a svátků, v případě potřeby je možné závoz uskutečnit i vícekrát denně.

Jídelny

Oblast veřejného stravování. Našimi zákazníky jsou provozovny závodního stravování, jídelny, školy, školky, zdravotnická zařízení atd.

Catering

Catering na Vaše akce. Naše bohatá nabídka ovoce a zeleniny Vám pomůže oživit Vaše společenské akce a učinit z nich nezapomenutelné zážitky.